Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podařilo se nám sehnat exkluzivní info (thx blixa & Jake) z nového LEVELu, který se má v pátek objevit na stáncích.
 
Na první pohled vypadá ono místo jako parkoviště, to ale není v tuto chvíli důležité. Mnohem podstatnější je scéna, která se zde odehrává. Tři dobře oblečení mafiáni se zde baví drsným vyhrožováním obtloustlému staříkovi. Nejhorlivější z gangsterů k němu právě přistupuje a strká mu hlaveň pistole do úst. Tlouštík zoufale prosí o milost kvůli své ženě a dětem, černovlasý gangster ale zvýší hlas: „Na ně jsi měl myslet dřív!“ Opodál stojící Vito vypadá trochu odměřeně, náhle se ale ozve výstřel a k zemi nepadá kupodivu stařík, ale gangster. Jeho budoucí oběť totiž nějak vytáhla z kabátu revolver a střelila jej do nohy. Vito a Joe okamžitě bez rozmyslu vystřílí zásobníky do nebohého staříka a sklánějí se nad svým postřeleným kumpánem. Jede se za doktorem. Samozřejmě italským...
----------------------------------------------------------------------- 
Dnes navíc bylo nahozeno oficiální forum hry, kde hlavní admin - Elizabeth - informovala, že vydání PC verze a verze na konzole by mělo být souběžné!
 

Info z OPM bylo staženo z jistých důvodů, aby nebylo uškozeno LEVELu, protože jej máme všichni rádi, že jo :-).

-----------------------------------------------------------------------
Na stránkách LEVELu už se objevilo stručné info o jejich pátečním čísle, které bude obsahovat velice rozsáhlé preview o Mafii II a na DVD má být i 15 minut dlouhý rozhovor Danem Vávrou.
----------------------------------------------------------------------- 
Tiscali Games uvedlo taktéž úryvek z LEVELu, celá novinka zde.
 
Dnes také uvedl nově naběhlý web o Mafii taktéž úryvek s článku o Mafii II, který bude v LEVElu, provedla se tedy vzájemná výměna a oba naše úryvky jsou na webech :-).
 
Na nádraží v americkém Empire City přijíždí vlak s vojenskými vysloužilci, kteří se vracejí z bojů v Evropě, aby uvolnili místa novým bojovníkům proti Hitlerovi. Z jednoho z vagonů vystupuje v tmavě zeleném kabátu a s velkým kufrem i jeden zhruba dvacetiletý mladík. Jmenuje se Vito a vzhledem k jeho minulosti ho ani nepřekvapí, že jej na nádraží po příjezdu nikdo nečeká. Když ale projde po peronu do hlavní haly nádraží, s radostí zjistí, že se ve svém pesimismu přeci jenom zmýlil – u jednoho z obchodů ho totiž objetím a pořádnou herdou po zádech přivítá jeho starší kamarád Joe. Vito se diví – nikomu přeci nedával vědět, kdy dorazí – Joe ale se smíchem odpovídá, že má svoje zdroje, a zve Vita na projížďku ve skoro až podezřele hezkém a draze vypadajícím autě... 
Slíbené preview od TG!
Autor: Filip Richter | Zdroj: Tiscali Games | 07.04.2008
Český server v sobotu večer avizovaly malým obrázkem na info a screeny z Mafia II a během ranních hodin, tak dnes učinili a vydali mini-preview. Jistému čtenáři se do rukou dostal některý ze zahraničních magazínů s infem o hře a ten se podělil s TG. V článku tedy najdete dva nové screeny, kde Vito v červeném kabrioletu pronásleduje nepřátele (jeho auto má narychlo vymyšlenou SPZ - AAAAAA), kteří na něj střílí, a v pozadí jede vlak. Druhý screen zobrazuje přístaviště a Vitův kabriolet tentokrát stojí před ním a Vito pálí na někoho vzadu. Má jiné oblečení, takže spojitost mezi oběma screeny není. Vzadu pravě vyletělo auto do povětří, což lze usoudit z pneumatiky ve vzduchu a vraku v explozi.
 
Tiscali Games nám povolilo uvést oba screeny z jejich webu, díky. 
 
   
 
Informace, které TG od čtenáře získalo, se například týkají toho, že Vita je hlavní hrdina a Joe bude jeho přednější parťák. Jak už bylo známo, spojitost s prvním dílem hry není žádná. Fyzikální a desktukční model má být ještě dokonalejší než kterékoliv dnešní závodní hry. Peníze budou velice důležité a můžete si za ně kupovat oblečení či jídlo. Potvrdilo se, i že Vito se vrací z vojny v období 2. světové války a město Empire City bude mít rozlohu 20 čtverečních km a má být inspirováno San Franciscem. Podle spekulací novinářů, co byli na předváděčce má hra vyjít příští rok na jaře nebo později a je potvrzeno, že na Xbox 360 a PS3, načež PC verze má být o pár týdnů či měsíců později.
Nový screen a wallpaper + update ofic. webu!
Autor: Filip Richter | 05.04.2008
Oficiální web hry Mafia II - www.mafia2game.com - byl dnes updatován a najdete na něm nový design a také nový screen a wallpaper. Na pozadí oficiální stránky teď hraje úžasná hudba a po webu jsou zmínky o restauraci jistého DeLuca. Od Martina je zde rozbor nového screenu a wallpaperu.
 
   
 
UPDATE : Na oficiálním webu je k dispozici další wallpaper, který vidíte níže. Na wallaperu je Vito a Joe v modrém kabrioletu a Joe gestikulací ruky něco naznačuje. V pozadí si všimněte husté dopravy, ptáků na obloze, telefonujícího muže v budce či policisty za ním.
 
 
Martin zpracoval menší článek o Chevroletu Corvette, který určitě nebude v Mafii II chybět, článek je zde.
Švédský mag GameReactor slibuje nové info/obrázky
Autor: Filip Richter | Zdroj: GameReactor.se | 01.04.2008
Před chvílí na zahraničním fóru o Mafii začali poletovat obrázky z příštího vydání švédského magazínu GameReactor, který na své titulní straně slibuje nové info a stejně tak i nové obrázky. Neměl by chybět ani rozhovor s tvůrci hry. Toto číslo ma vyjít 11. dubna stejně jako náš český LEVEL s novými informacemi od Dana Vávry o Mafii II.
 
Jako zázrakem je na internetu k dispozici scan článku o Mafii II, hádám, že asi nebude celý a kvalita scanu není dobrá, ale aspoň něco :-). Na 99,9% se nejedná o aprílový žertík :-). Byť ne z moc kvalitních obrázků můžete vidět, že hra nabídne spoustu nových možností a rozhodně se budeme skvěle bavit. Čtenář na zahraničním fóru přeložil jeden výraznější titulek, kde se píše, že pracovali na Mafii II takovou dobu, že během té doby stihlo herní studio Bungie vytvořit všechny tři díly své hry Halo.
 
UPDATE : ESAUL na svém webu ukázal další upoutávku na svůj tajný projekt ohledně Mafia II, který by se měl spustit již během tohoto měsíce. Náš nový redaktor Martin mě upozornil, že na jednom ze screenů ze scanu jde vidět auto Chevrolet Corvette z první série těchto vozů.
 
    
Nový redaktor + Godfather II se ozývá + Rozbor
Autor: Martin Fencl | Zdroj: games.tiscali.cz | 22.03.2008
Chystaný Godfather II bude mít prý stejný multiplayer jako nové GTA IV. Znamená to, že Mafia II nebude mít multiplayer ???
A to méně podstatné: byl jsem jmenován dalším redaktorem tohoto webu. Ve dvou se to lépe táhne, takže se těšte na rychlejší aktuality z dění kolem Mafie II :).
 
UPDATE : Nový redaktor Martin Fencl se vám již sám představil a během dneška ještě zpracoval menší rozbor pěti nových screenů!
 
Level slibuje první dojmy! + ESAUL něco chystá!
Autor: Filip Richter | 13.03.2008
Dnes jsem obdržel oblíbený plátek LEVEL, kde na poslední straně je slíbeno, že do příštího čísla zmáčknou Dana Vávru a přinesou exkluzivní odhalení, první dojmy, screenshoty, rozhovor a další informace. Příští LEVEL vychází 11. dubna 2008.
 
UPDATE: Máme zakulisní informaci (později potvrzenou hpodem na Hrej), že slíbený článek v příštím LEVELu o Mafii II bude mít neuvěřitelných 8 stránek, ale nepodařilo se nic zjistit o datu vydání hry.
 
Update: ESAUL dnes na svojí stránce uveřejnil oznámení projektu, který nějak souvisí s Mafii II a sám on se na něm podílí. V brzké době by měl být tento projekt představen. Na plakátu, který ESAUL uveřejnil, je uvedeno jméno Dona Salvatore Belloca. Může se jednat o nějakou postavu z Mafia II ?
 
 
Mafia II až 2009?
Autor: Filip Richter | 12.03.2008
Tiscali Games dnes vypustilo novinku, že by měla vyjít až příští rok někdy v období jara. Nedá se říct, že je to úplně 100%, ale když bude štěstí, tak se dočkáme slíbeného podzimu, ale jaro je více pravděpodobnější. Viz. citace tiscali:
 
Poprvé z oficiálních míst nastřeleno datum Mafie 2: fiskální rok 2009, který začíná 1. listopadu 2008 a končí 31. října 2009. Pokud si projdete release-listy Take 2 z minulých let, zjistíte, že těsně před Vánocemi obvykle už žádné hry (a už vůbec ne AAA hity) nevypouští, ostatně v začátku nového finančního fiskálu je k tomu ani nic nenutí. S příchodem Mafie 2 tudíž počítejte až příští zimu nebo spíš na jaře 2009. 
 
Mimochodem, včera večer se na oficiálním webu hry objevilo již pět nových známých screenů.
Co se děje po screenech...
Autor: Filip Richter | 11.03.2008
Nové screeny způsobily menší poprask a už se pomalu začínají objevovat informace o tom, kdy by mohlo být něco nového. Nejblíže je tomu asi americká verze OPM magazínu, který by údajně měl mít na své titulní stránce Mafii II. E-Shop Xzone už spustil předprodeje Mafia II na PC, XBOX360 a PS3, kde je zatím, co se týče PC verze pěkná cena a jsou zde napsané české titulky, ale nestrachujte se. Nikdo neví jistě, jestli bude i dabing, ale s titulky se dá 100% počítat, obchod jen spekuluje, takže se zatím ničeho nebojte.
Screeny v plné kvalitě!!!
Autor: Filip Richter | Zdroj: Gamespot | 07.03.2008
Zahraniční server Gamespot dnes uvolnil pět již známých screenů, ale v plné kvalitě. Z celkem již sedmého screenu tedy můžeme jistě poznat zbraň MP40 a Vito zde také drží pořádné dělo, asi M60 používáné ve Vietnamu nebo MG42 (2. světová) (thx ESAUL). Na předposledním screenu si všimněte, že už zde není nápis Snooker, ale 9 Ball, což opět vede ke kulečníku, ale tyto screeny jsou poměrně odlišné od těch, co jsme viděli v létě. Všimněte si, že první obrázek už není tak extrémně nasvícen, jako ten z EGM! 
Prozatím se kochejte opět naprosto úžasnou grafikou... :-) 
Podle všeho to vypadá, že Mafia II stíhá Podzim/Vánoce 2008, tudíž si hru zahrajeme do konce roku. 
 
Update : Server PC Games porovnává grafiku Mafia II a GTA IV - odkaz
 
   
 
   
 
5 nových screenů z Mafia II !!!
Autor: Filip Richter | Zdroj: EGM | 05.03.2008
Americký magazín EGM uveřejnilo nové screeny z Mafia II. Jejich celkem pět, jeden větší a čtyři malé. U velkého screenu je popisek, že Empire City bude 2x větší než Lost Heaven!
 
Update : Podařilo se mi sehnat EGM magazín a típnul jsem celý článek i s novými PĚTI screenshoty, které jsou sice v malém rozlišení, ale jsou! 
 
 
 
Na velkém screenu můžete vidět Vita, jak rozkopává plot, aby si uvolnil cestu a v rukou má Thompson! Zezadu jej kryje Joe, který rovnou po někom střílí! A ten někdo utíká na druhé straně plotu, musíte se lépe podívat, abyste jej viděli. Všimněte si taky, že se v plotě odrazila kulka z Joeovy zbraně!
 
První malý screen ukazuje nějakou zbrojírnu. Na stole leží zbraň MP40, která byla velice populární v druhé světové, což odpovídá časovému období hry. 
Druhý screen poukazuje na scénku ze skladiště, ve které muž prosil v traileru o život, ale asi marně.
Na třetím screenu pomalu zapadá slunce a můžete vidět další krásné auto ze známého období. Všimněte si také dráhy nadzemky a... prostě všeho :-). 
Čtvrtý screen vystihuje nějaké vrakoviště a je zde i nějaký další Don (Boss). 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář